Jump to content

Partnerzy

1s1k.pl
cssetti.pl

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. UWAGA UWAGA!!! W dniu dzisiejszym zostały zdjęte wszystkie stare bany z TSa. TO BY BYŁO NA TYLE!!! GL & HF
 3. Gracz został odbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 4. Z uwagi na to, że nie miałeś możliwości odwołania (wyłączone forum), dostajesz UB.
 5. Hey! Jak udało się się Tobie do nas trafić? - czysta ciekawość
 6. Twój nick - m[CPI/DPI.test] Nick admina banującego - sidjakpesel Data i godzina zdarzenia - 05.11.2021 - 23:46:47 Mapa zdarzenia - aim_map_usp Długość bana - Permanentnie Powód bana - Aimbot Link do screenów - nie było SS Link do demka - Nie mam tego demka raczej na pewno, bo nie miałem robionego raczej> Wycinek z konsoli - [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : m[CPI/DPI.test] [AMXBans] Powod : ' Aimbot ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.DCpublic.org [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 564130518 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 91.246.67.170 ' [AMXBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. AMXBANS: https://dcpublic.org/bany/ban_list.php?bid=9 NIe dodawałem postu o UB, bo po pierwsze: admin mocno naudużywał funkcji admina. Za dużo sobie wyobrażał. Prowokował i zachowywał się karygodnie Po drugie: strona nie działała. Sprawdzałem ją później przez jakieś 3 dni i nie działa. Myślałem, że serwerownia upadła, dlatego olałem. Admin dał mi bana bez podstawnie, bo za dobrą miałem celność i go to bolało. Slapował, slayował i wyzywał mnie nagminnie pokazując co to on nie jest i za kogo on się ma. Zazdrosny był, że ktoś może być o tyle mocniejszy. Nagrałem to sobie Poćwicz lepiej zamiast cwaniaczkówać do graczy na serwerze.
 7. Gracz został odbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 8. Twój nick: Woody Linka do bana: https://dcpublic.org/bany/ban_list.php?bid=123 Link do screenów: https://www30.zippyshare.com/v/k9LONQkj/file.html
 9. Witamy i zapraszamy do uczestniczenia w życiu serwera jak i forum
 10. Witaj @Piotrek, miło, że wpadłeś.
 11. Cześć, trafiłem tutaj przypadkiem więc chciałbym się przywitać chociaż przy okazji. Mam nadzieję, że serwer jeszcze się rozkręci i spotkamy się niebawem na Classicu Miłego dnia i powodzenia!
 12. Cześć! Tym razem 5 tricków na Inferno, m. in. szybki boost na daszek czy też prosty mołotow na trumny. Zapraszam do obejrzenia!
 13. Earlier
 14. Temat został rozwiązany i zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 15. Cześć! Kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage + tym razem mały giveaway (jego szczegóły są w opisie filmiku). Zapraszam do obejrzenia!
 16. Temat został rozwiązany i zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 17. Kurde ominąłem ten temat to było DC sprzed 15 lat Je jebe... I jeszcze ten mecz kontra wiejska chata
 18. Temat został rozwiązany i zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 19. Temat został rozwiązany i zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 20. Temat został rozwiązany i zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 21. Temat został rozwiązany i zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...