Jump to content

Partnerzy

1s1k.pl
cssetti.pl

Recommended Posts

Mam takie pytanie. Co wy na to by z DM zrobić jak ostatnio pytaliście np. DD2 lub FFA? Temat zapomniany, a ludzi potrzeba by bujnąć owy serwer i przy okazji naszego classica ponownie zapełnić. Dlaczego takie pytanie. Serwer jest mało co grany przez ludzi i tak trzeba opłacać. Nie lepiej by było zrobić serwer wyżej wymieniony by ściągnąć ludzi? Bardziej grywalne są owe dwa mody niż DM. 

Proszę o wypowiedź wszystkich zainteresowanych propozycją.

Ludzie grają DD2 z możliwością skinów oraz jej wyłączeniem(jak kto woli), spadochronem, medalami bez vipa z mini menu, vip z większą możliwością wyboru skinów, 2x skoki oraz 5 możliwych co rundę menu z bronią i parę 

FFA wiadomo jak to ten serwer funkcjonuje więc chyba nie muszę rozpisywać. Bez problemów mogę pomóc z propozycjami co do urozmaicenia moda jednego czy drugiego. Jak i pewnie inni chętnie pomogą. Jeżeli Spajder nie ma zbytnio dużo czasu by się tym zająć są inne chętne osoby również z bogatym doświadczeniem by móc pomóc zrobić/zajmować się serwerem.

Oczywiście to tylko propozycja, nie zjedźcie mnie zaraz :D 

• Właściciel

Na tę chwilę zostaje tak jak jest. DM zostaje.

Zrobić serwer to jedno, a rozkręcić to drugie. Nie będziemy teraz ładować w to kasy.

Na tę chwilę zostaje tak jak jest. DM zostaje.

Zrobić serwer to jedno, a rozkręcić to drugie. Nie będziemy teraz ładować w to kasy.

Chciałbym się zapytać jedno. Co to znaczy "serwer to jedno, rozkręcić to drugie?" Gdy tłumacze że graczy mamy od zaraz.

Dwa jakiej kasy? Pluginy są za darmo. Nie trzeba na start mieć unikatowych.

Nie chcę się wadzić z Wami panowie lecz tylko przetłumaczyć że serwer DD2 bądź FFA (Bardziej stawiam na DD2 i nie tylko Ja) Jest zwrotny i sam się utrzymuje.

Rozumiem, nie ma co dalej polemizować.

Dodam jeszcze w skrócie że mam jakieś pojęcie w tym. Lecz opiekuję się TS,em i na to znajdę czas. Na serwer niestety nie teraz. Może w przyszłości. Można zamknąć.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...