Jump to content

SKARGA T4PiT0


Savannah Bond
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Norma Jeane Mortenson

Nick skarżonego: @T4PiT0

SteamID skarżonego: 

Data wydarzenia: 12:02

Opis wydarzenia:
Zaczęła się runda, prowadzący wydał polecenia które wykonałem, dostałem freedmg (-94hp)- upomniałem się uderzając pięścią i skacząc po czym zostałem zabity. Napisałem na czacie ponieważ był wówczas online owy admin, niestety z jego strony nie spotkałem się z żadną pomocą. Zamiast spytać prowadzącego za co mnie zabił wolał pisać na @@ że płaczę. Wnioskując ta osoba nie powinna się znaleźć na tym stanowisku skoro nie umie sobie poradzić w takich sytuacjach, nie wspominając już o tym iż na serwerze było mało osób (7-8) z tego co mi się wydaję każda sieć, właściciel serwera chce aby na jego serwerze grało dużo osób, ale jak widać z takimi osobami na tak "odpowiedzialnym" stanowisku się nie da ... 

Link do dema/dowodów: http://850475.node39.pukawka.pl/hltv-2206201157-jail_minecraft-1655719020-1655720760.zip
                           Nie wiem która runda bodajże 1 lub 2, mam nadzieję że nie będzie nikt tego sprawdzał tylko się przyzna do winy i odejdzie.

Link to comment
Share on other sites

A Ty się nie dziw że jestem aż taki srogi bo juz poleciałeś za obraze admina i nie tylko a sie dziwisz jak podchodze do takich graczy jak ty. Tobie sie nic nie moze stac nawet fk na Tobie a na innych lecisz tekstami od frajerow.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie złożyłem skargi na bana tylko na to że masz ludzi na serwerze "w dupie", .  Ale skoro poruszyłeś temat bana to może warto zapoznać się z taryfikatorem banów :)
 

Cytat

Obrażanie graczy/adminów na każdy możliwy sposób: Ban 3h - 3 dni.

 

Link to comment
Share on other sites

To zle ze daje 30min? :) nie jestem az tak za tym zeby komus odrazu dawac bana na 1day wole 30 min nic nie da to wtedy z kazdym banem zwiekszam dla tej osoby :) a co do tego że mam ,,graczy w dupie" to wcale nie prawda, bo zawsze podchodze z szacunkiem. I polecam przeczytac w grze /regulamin podpunkt 9.

Link to comment
Share on other sites

  • Opiekun serwera | JB

Wyjaśniłem sprawę z @T4PiT0 powiedział mi, że nie widział tej sytuacji, bo był na afku. Samemu zdarza mi się od czasu do czasu pooglądać coś w międzyczasie, gdy trwa runda a jestem martwy albo odejść na moment od komputera ale to oczywiście nie powód żeby olewać sytuacje. A co do pisania na @@ bez jakiegoś znaczącego powodu, to był mam nadzieję ostatni raz. Skargę odrzucam ze względu na małą szkodliwość czynu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...