Jump to content

Błąd z podglądaniem :>


Zagubiony
 Share

Recommended Posts

  • Opiekun serwera | JB

Sprawa polega na tym, że na serverze jest możliwość zakupienia rożnego rodzaju skinów do tt, jak i zarówno ct za 2,5/3/5k rubinów problem natomiast polega w tym, że nie da się zobaczyć jak te skiny wyglądają, gdyż opcja 'podgląd' nie działa. Wiec jesteśmy zmuszeni do zakupienia ,kota w worku' lub zobaczenia u innej osoby jak dany skin wygląda. Stąd zapytanie czy jest opcja jakoś to naprawić oraz dodać skiny do kosy? Fajne te mieczyki ale kozak jakby była możliwość zmiany skinka :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Właściciel Serwera

Podgląd działa tylko do części skinów, ale ogarnę to. Ze skinami do kos, moge pomyśleć w taki sposób, że svip będzie mógł wybrać jakie chce skiny do kos widzieć z dostępnych na serwerze, nawet te vipa itd. Nie chce robić dla wszystkich, bo zrobiłby się jeszcze większy syf z danymi niż jak już jest. Napisz, czy tak tylko wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

  • Opiekun serwera | JB

Myślałem ze zbugowany jest poglądach, dlatego właśnie, że niektóre skiny widać, a niektóre nie. Co do skinów do kos, to dobry pomysł zeby svip mógł sobie wybierać, ale fajnie by było gdyby te skiny kosztowały rubiny powiedzmy 2k wydaje mi się, że tyle wystarczy. :D. 

Edited by Zagubiony
Link to comment
Share on other sites

  • Właściciel Serwera

Podgląd każdej postaci został dodany, trochę to zajęło i momentami te podglądy śmiesznie wyglądają, ale sam styl skina da się zauważyć, z tymi skinami do kos pomyśle jeszcze jak to można zrobić.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...